Ar Ģimenes svētkiem noslēdzies projekts “Dabas nedēļa ģimenēm Sajūtu parkā”

Augusta izskaņā projekta “Dabas nedēļa ģimenēm Sajūtu parkā” ietvaros aizvadīta aizraujoša nometne, kurā piedalījās ģimenes no Valmieras novada. Projekts noslēdzies 4. septembrī ar pasākumu “Ģimenes svētki Sajūtu parkā”.

Visas dienas garumā stāvo krastu Sajūtu parkā notika radošās aktivitātes kopā ar koprades darbnīcu “Dare” un mūzikas meistarklases ar YAMAHA mūzikas skolu. Pasākuma apmeklētājiem bija iespēja apmeklēt sniega taku, Tīklu kubu un apmeklētājus priecēja lielie burbuļi un dažādas citas aktivitātes visai ģimenei. Pasākuma nobeigumā izskanēja radošās apvienības Pasaku nams muzikālais uzvedums. Par līdzdarbošanos Ģimeņu svētkos paldies Valmieras koprades darbnīcai ‘’DARE’’, YAMAHA mūzikas skolai Valmierā un atraktīvajai ‘’meža fejai’’ Lindai Eglītei. Paldies arī visiem, kuri izmantoja iespēju, atnāca un piedalījās pasākumā!

Projekts “Dabas nedēļa ģimenēm Sajūtu parkā” tika īstenots ar mērķi attīstīt ne tikai piederības un drošības sajūtu bērniem un jauniešiem dodoties dabā, bet arī izgaismot dabu, kā vienmēr pieejamu vietu un resursu, kas var būt par pamatu ģimenes kopā būšanai un priekam.

Nometnes ietvaros Gaujas stāvo krastu teritorijā norisinājās vides izglītības aktivitātes, veicinot izpratni par procesiem dabā, dabai draudzīgu dzīvesveidu. Turpinot vides izzināšanas tēmu, nometnes dalībnieki apmeklēja Vides tehnoloģiju centru “Urda”. Tāpat nometnes laikā norisinājās gan velopārgājiens, gan aktīva atpūta Valmieras olimpiskā centra infrastruktūrās – Valmieras peldbaseinā, Sajūtu parkā un Jāņa Daliņa stadionā. Projekta ievaros bērni tikās arī ar Latvijas Republikas Zemessardzes pārstāvjiem, kuri bija noorganizējuši dažādas izzinošas aktivitātes.  #NVOfonds2021

Projekts “Dabas nedēļa ģimenēm Sajūtu parkā” / nometne un Ģimeņu svētki/ notika ar Sabiedrības integrācijas fonda finansiālo atbalsu no Latvijas valsts budžeta līdzekļiem. Projektu realizēja nodibinājums “Valmieras atbalsta fonds” sadarbībā ar Valmieras novada pašvaldību un Valmieras Olimpisko centru.