Atsauksmes


2022. gada 22. augustā
Nr. 2022/IZ/67

 

Ļ. cien. Anitai Upeniecei,
Valmieras atbalsta fonds

Paldies par sadarbību nometnes Vidzemes Olimpiskais kvants organizēšanā

Ļ. cien. Upenieces kundze, vēlamies sirsnīgi pateikties par Jūsu atsaucību un sadarbību, organizējot nometni Vidzemes Olimpiskais kvants, kas jau otro reizi notika pie Jums Valmierā.

Nometne parādīja, ka aktīvo atpūtu un sportu var cieši sasaistīt ar latviešu valodas mācībām, šādi stiprinot diasporas jauniešu saiti ar Latviju. Mūsdienīga un aktīva Valmiera, kā arī tajā valdošā latviskā vide bija ideāla gaisotne, kurā diasporas un Latvijas jaunieši varēja veidot jaunas draudzības. Daudzpusīgā nometnes programma, ko mums palīdzēja nodrošināt Jolanta Dukure un Līga Vecaja, parādīja jauniešiem modernu un dinamisku Latviju. Mēs ceram, ka šī nometne mudinās viņus arī turpmāk meklēt saikni ar Latviju.

Īpašs paldies nometnes vadītājai Jolantai Dukurei par ieguldīto laiku un vēlmi aizraut jauniešus ar sportu, mudinot piedomāt par aktīvu dzīvesveidu, kā arī Līgai Vecajai, kuras rūpējās, lai nometne notiktu.

Šādu nometņu organizēšana kopīgā sadarbībā ar reģionālajiem partneriem un Latvijas Olimpisko komiteju, mēs dodam iespēju jauniešiem draudzēties sev patīkamā vidē, veidojot draudzības pāri robežām.

Patiesā cieņā,
Justīne Krēsliņa
Eiropas Latviešu apvienības prezidija priekšsēde
Priedīte, 27820892
izglitiba@ela.lv

 


 

Loader Loading...
EAD Logo Taking too long?

Reload Reload document
| Open Open in new tab