Atvērta reģistrācija vasaras nometnēm “Piedzīvojumu X virpulī 2023”

Šajā vasarā notiks četras aktīvās atpūtas dienas nometnes “Piedzīvojumu X virpulī 2023”, kurās ir aicināti piedalīties zēni un meitenes vecumā no 7-13 gadiem. Nometņu programma ir plānota ne tikai aktīva un dinamiska, bet arī izglītojoša un iedvesmojoša. Aktīvajā sadaļā būs vairāki sportiski un Valmieras pilsētvidē aktuāli jaunumi, savukārt nometņu inovatīvā partnera “Dare” pārziņā būs koprades darbnīcas. Nometņu programmā viena diena būs veltīta Francijas piedzīvošanai.
Nometņu projekta mērķis ir nodrošināt bērniem saturīgu, aktīvu, drošu un izglītojošu laika pavadīšanu vasaras brīvlaikā. Kā pamatvērtības nometņu norisē tiek akcentētas tieši sportiskās aktivitātes un izpratne par veselīgu dzīvesveidu, dabas vērtības un atbildīga attieksme pret vidi, kā arī bērnu un jauniešu motivēšana darboties neskatoties uz izaicinājumiem, ar personību, kas jau ir guvušas ievērojamus panākumus, iedvesmas stāstiem un reāliem piemēriem, Pāri visam nometnēs, protams, ir jaunu draudzību dibināšanas gars un kopā piedzīvotais, kas sekmē jauno bērnu izaugsmi.
Nometņu saturs ir strukturēts vairāku dienu blokos, kuru norise plānota Valmieras pilsētvidē, J.Daliņa stadionā, Gaujas Stāvajos krastos, Daliņu pludmalē, Valmieras peldbaseinā, M.Štromberga BMX trasē, sporta un aktīvās atpūtas parkā “Mežs”, koprades darbnīcā “Dare” un citas lokācijas Tāpat nometnē ir plānota “X” čempionu viesošanās, kas pamatā būs sporta personības un zinoši radošo meistarklašu vadītāji, kuri pēc nometņu projekta koncepta ir “X” čempioni, jo savā jomā jau ir guvuši ievērojamus panākumus. Dalībniekiem būs iespēja kopīgi darboties komandā, kā arī katram individuāli piedzīvot savus personīgos panākumus, lai visi kopā kļūtu par nometnes “X” čempioniem.
Nometņu “Piedzīvojumu X virpulī 2023” organizators ir nodibinājums “Valmieras atbalsta fonds”. Nometņu norise ir reģistrēta Valsts Izglītības satura centra portālā “www.nometnes.gov.lv”. Nometnes tiks organizētas ar Valmieras novada pašvaldības daļēju finansiālu atbalstu. Ar visiem dalībniekiem dzirkstošajos uzvaras mirkļos kopā būs dabīgās sulas dzēriens “Mežezers”. Dalības maksa nometnē 175.00 eur. Videoieskats 2022.gada vasaras nometnēs: https://youtu.be/Bsu3unTefx0

NORISES LAIKI:
Jūnijs:
26. – 30.
Jūlijs:
03. – 07.
17. – 21.
24. – 28.

REĢISTRĀCIJAS ANKETA NOMETNĒM: Šeit

INFORMĀCIJA:
Tālr, Nr. +371 29110057, +371 29878192
E-pasts: anita@valmierasatbalstafonds.lv,