Atvērta reģistrācija vasaras nometnēm

Šajā vasarā notiks trīs aktīvās atpūtas dienas nometnes “Piedzīvojumu X virpulī 2022”, kurās ir aicināti piedalīties zēni un meitenes vecumā no 7-13 gadiem. Nometņu programma ir plānota ne tikai aktīva un dinamiska, bet arī izglītojoša un iedvesmojoša.  Aktīvajā sadaļā būs vairāki sportiski un Valmieras pilsētvidē aktuāli jaunumi, savukārt nometņu inovatīvā partnera “Dare” pārziņā būs koprades darbnīcas.

Nometņu projekta mērķis ir nodrošināt bērniem un jauniešiem saturīgu, aktīvu, drošu un izglītojošu laika pavadīšanu vasaras brīvlaikā. Kā pamatvērtības nometņu norisē tiks akcentētas tieši sportiskās aktivitātes un izpratne par veselīgu dzīvesveidu, dabas vērtības un atbildīga attieksme pret vidi, kā arī bērnu un jauniešu motivēšana darboties neskatoties uz izaicinājumiem,  ar sporta personību, kas jau ir guvuši ievērojamus panākumus, iedvesmas stāstiem un reāliem piemēriem, Pāri visam nometnēs, protams, būs jaunu draudzību dibināšanas gars un kopā piedzīvotais kā iedvesmas avots, lai sekmētu jauno personību izaugsmi.

Nometnes saturs būs strukturēts vairāku dienu blokos, kuru norise plānota J.Daliņa stadionā,  zaļajā zonā Gaujas Stāvajos krastos un Daliņu pludmalē, Valmieras peldbaseinā un M.Štromberga BMX trasē, sporta un aktīvās atpūtas parkā “Mežs”, koprades darbnīcā “Dare” un citas lokācijas Valmieras pilsētvidē. Tāpat nometnē ir plānota “X” čempionu viesošanās, kas pamatā būs sporta personības un zinoši radošo meistarklašu vadītāji, kuri pēc nometņu projekta “X” koncepta ir  “X” čempioni, jo savā jomā jau ir guvuši panākumus. Dalībniekiem būs iespēja kopīgi darboties komandā, kā arī katram individuāli, pieveicot savus personīgos izaicinājumus, arī kļūt par nometnes “X” čempioniem.

Nometņu “Piedzīvojumu X virpulī 2022” organizators ir nodibinājums “Valmieras atbalsta fonds”.  Nometņu vadītāja apliecības Nr. SP000567. Nometņu norise ir reģistrēta Valsts Izglītības satura centra portālā “www.nometnes.gov.lv”. Nometnes tiks organizētas sadarbībā ar koprades darbnīcu “Dare” un ar Valmieras novada pašvaldības finansiālu atbalstu. Ar visiem dalībniekiem dzirkstošajos uzvaras mirkļos kopā būs “Mežezers”.

Vasaras sezonā Valmieras Olimpiskajā centrā notiks arī nometnes ar peldētapmācības un drošības uz ūdens elementiem, kā arī citas aktīvās atpūtas nometnes, kurās tāpat aicināti piedalīties zēni un meitenes vecumā no 7-13 gadiem.

Nometņu norise tiks organizēta ievērojot spēkā esošās vadlīnijas par bērnu nometņu organizēšanas un darbības kārtību. Precīzi  visu augstāk minēto dienas nometņu norises laiki:

Jūnijs:

13.06. – 17.06. Nometne ar peldētapmācības un drošības uz ūdens elementiem;
27.06. – 01.07. “Piedzīvojumu X virpulī 2022”;

Jūlijs:

04.07. – 08.07. “Piedzīvojumu virpulis”;
11.07. – 15.07. “Piedzīvojumu X virpulī 2022”;
18.07. – 22.07. “Piedzīvojumu X virpulī 2022”;

Augusts:

01.08. – 05.08. Nometne ar peldētapmācības un drošības uz ūdens elementiem;
08.08. – 12.08. “Piedzīvojumu virpulis”

REĢISTRĀCIJAS ANKETA NOMETNĒM:

https://docs.google.com/forms/d/1QMSDiBW1ydL6uZopg1DILYoujrBBzl2SQ_1kD-ho4OA/viewform?edit_requested=true

INFORMĀCIJA: E-pasts: anita.upeniece@voc.lv, Tālr, Nr. +371 29110057,  +371 29878192
Uz tikšanos nometnēs !