Noslēgusies “Piedzīvojumu X virpulī” ziemas nometne!

No 2.-6. janvārim Valmierā notika pirmā aktīvās atpūtas  projekta  “Piedzīvojumu X virpulī” ziemas nometne. Līdzīgi kā vasaras un rudens nometnēs, programma bija plānota ne tikai sportiska un dinamiska, bet arī izglītojoša un iedvesmojoša.  Aktīvajā sadaļā bija vairākas ziemai un ziemas sportam atbilstošas aktivitātes, savukārt radošajā modulī bija videoieskats Lapzemē, kā arī sadarbībā ar nometņu radošo partneri “DARE” tika realizēta koprades darbnīca. Pateicoties uzsāktai sadarbībai ar ārpusģimenes aprūpes atbalsta centru “AIRI vecākiem”, nometnē piedalījās arī 10 bērni no audžuģimenēm.

Ziemas nometnes saturs būs strukturēts vairāku dienu blokos un lokācijās Valmieras pilsētvidē:

Pirmdiena – “Godīgas spēles” princips, vieglatlētika u.c. (J.Daliņa stadions)
Otrdiena – Ziemas sporta aktivitātes, ilgtspējas ideja sporta vidē u.c. (Dīvaliņa Pļavas)
Trešdiena – Ziemas pārgājiens ar Skautu kustības elementiem u.c. (Gaujas Stāvie krasti)
Ceturtdiena – Ieskats Lapzemē, tikšanās ar X čempionu u.c. (Pilsētvide, VOC)
Piektdiena – Koprades darbnīca “Darē”, aktīvā atpūta “Brīnumu mežā”, nometnes noslēgums.

Ziemas nometnē   kā  “X” čempions viesojās Olimpietis Arnis Rumbenieks, kas iepazīstināja bērnus ar savu sporta veidu, dalījās pieredzē un ar savu piemēru motivēja  bērnus darboties un gūt panākumus, neskatoties uz dažādiem izaicinājumiem.

Īpašs paldies par aktīvās atpūtas iespējām  bērnu izklaides centram “Brīnumu mežs” Valmierā, kā arī nometnes pedagogiem – Paulai Rozenvaldei, Guntim Jansonam, Jānim Jansonam, Danam Patrikam Dukuram.

 

Nometņu “Piedzīvojumu X virpulī” projekta mērķis ir nodrošināt bērniem un jauniešiem saturīgu, aktīvu, drošu un izglītojošu laika pavadīšanu skolēnu brīvlaikā. Kā pamatvērtības nometnēs tiek akcentētas tieši sportiskās aktivitātes un izpratne par veselīgu dzīvesveidu, dabas vērtībām un atbildīgu attieksmi pret vidi.

Uz tikšanos jau vasaras  nometnēs!