Skolēnu brīvlaikā notiks projekta “Piedzīvojumu X virpulī” ziemas nometne

2023.gada ziemas skolēnu brīvlaikā no 2.-6.janvārim Valmierā notiks projekta “Piedzīvojumu X virpulī” ziemas nometne, kurā aicināti piedalīties zēni un meitenes vecumā no 7-13 gadiem. Līdzīgi kā vasaras un rudens nometnēs, programma būs plānota ne tikai sportiska un dinamiska, bet arī izglītojoša un iedvesmojoša.  Aktīvajā sadaļā būs vairākas ziemai un ziemas sportam atbilstošas aktivitātes, savukārt radošajā modulī plānots video ieskats Lapzemē, kā arī sadarbībā ar nometņu radošo partneri “DARE” notiks koprades darbnīcas.

Ziemas nometnes saturs būs strukturēts vairāku dienu blokos un lokācijās Valmieras pilsētvidē:

Pirmdiena – “Godīgas spēles” princips, vieglatlētika u.c. (J.Daliņa stadions)

Otrdiena – Ziemas sporta aktivitātes, ilgtspējas ideja sporta vidē u.c. (Dīvaliņa Pļavas)

Trešdiena – Ziemas pārgājiens ar Skautu kustības elementiem u.c. (Gaujas Stāvie krasti)

Ceturtdiena – Ieskats Lapzemē, tikšanās ar X čempionu u.c. (Pilsētvide, VOC)

Piektdiena – Koprades darbnīca “Darē”, aktīvā atpūta “Brīnumu mežā”, nometnes noslēgums.

Precīza programma tiks nosūtīta reģistrēto dalībnieku vecākiem tuvāk nometnes sākumam.

Nometņu ”Piedzīvojumu X virpulī” projekta mērķis ir nodrošināt bērniem saturīgu, aktīvu, drošu un izglītojošu laika pavadīšanu skolēnu brīvlaikā. Kā pamatvērtības nometnēs tiek akcentētas tieši sportiskās aktivitātes un izpratne par veselīgu dzīvesveidu, dabas vērtībām un atbildīgu attieksmi pret vidi.

Paralēli dažādām sportiskajām aktivitātēm, nometnēs ir plānota “X” čempionu viesošanās, kas pamatā ir ne tikai sporta personības, bet arī zinoši  meistarklašu vadītāji, kuri pēc nometņu projekta koncepta ir  “X” čempioni,  jo savā jomā jau ir guvuši panākumus. Nometnes viesi ar savu piemēru motivē  bērnus darboties un gūt panākumus, neskatoties uz dažādiem izaicinājumiem.

Nometņu “Piedzīvojumu X virpulī” organizators ir nodibinājums “Valmieras atbalsta fonds”. Nometņu norise ir reģistrēta Valsts Izglītības satura centra portālā “www.nometnes.gov.lv”.

Videoieskats vasaras nometnēs: https://youtu.be/Bsu3unTefx0

Dalībnieku reģistrācija ziemas nometnei: Šeit

 Informācija:

E–pasts: info@valmierasatbalstafonds.lv

Tālrunis: +371 29110057, +371 29878192